Diary

Lééto? -_-

5. června 2013 v 13:44 | *->MicheŁŁ<-**
Je tohle normální ?
Minulej rok už sem v květnu nosila tílka,kratasi a teď? Místo plavek ,šatu apd. si snad budu kupovat zimní bundu :D Nebo sem snad prospala celé léto? je červen za chvilku konec školního roku a pujdeme tam v zimních kabátech? :D Už by se to počasí konečně mohlo zpamatovat a to sluníčko by mohlo svítit,místo toho pořád prší,prší,prší a skončilo to povodněma..fakt super :) Člověk se těší na léto a pořád nic :/

Pátek 13??

14. července 2012 v 11:14 | *->MicheŁŁ<-**
Ahoj,ahoj tak slíbila sem vám že napíšu jestli se mi něco o Pátku 13 stalo a dobrá zpráva ? NÍÍÍÍC :D To je první Pátek 13 co se mi nikdy nestalo :D to bude asi tím,že sem byla celou domu doma a skoro nic moc nedělala :D ale přežila sem to bez problemu :D :)...A jak jste Pátek 13 přežili vy? :))

Zítra Pátek 13 ://

12. července 2012 v 22:49 | *->MicheŁŁ<-**
Už zítra Pátek 13 :// ! Jak já ten den nesnáším po každý se mi něco stane tak sem zvědavá co se mi stane tentokrát...Naposledy sem si na diskotéce pohnula s kotníkem takže taky fakt zábava :D :// Navíc ted nemužu moc psát mám sedřenej prostředníček do masa :/ možná si řekne te to nemůže tolik bolet :D ale bolí :'( :D nemužu pořádně ani ten prst ohnout,když je někdo šikovnej a neumí chytat tak holt to takhle dopadá,jen vůbec nechápu jenom sedřená trochu víc kůže a krve jak z vola :D Určitě zítra napíšu co se mi stalo na Pátek 13 tentokrát doufám že teda nic navíc je mi šíleně blbě včera jsme byli s kámošema v letním kině a odcházeli jsme kolem půl 1 ráno.Potom jsme se nějak rozdělili,protože přišli kámošky z Hobé které je vedle a mě to nějak nebavilo poslouchat tak jsme s kámoškou a s přítelem odešli a nějak tak jsme si všichny 3 uvědomili že máma hlad :D tak jsme zašli si koupit hamburger s vajíčkem a zeleninou a hranolky :D Všechno to bylo v pohodě dokud jsme nepřijeli domu a přítel mi říká že mu je blbě,že asi bude zvracet,potom jsme nějak usli a neřešili to,ale pak to na něj nějak přišlo tak ve 4 ráno šel objímat mísu od záchoda :D chudáček :// takže doufám že mě to taky nechytne ...Užíjte si zítra Pátek a snad se vám nic nestane :D

Prázdniny aneb rozloučení se školou

29. června 2012 v 9:40 | Mishell
A je to tady :)!...začínají prázdniny :)) 2 měsíce klidu od školy.. :)Dneska byl poslední den školy kdy si šel každej (i já) pro výzo.. Poslední den kdy se naposledy uvidím se spolužáky ze třídy :( achjo! nechci na střední :/ 9 let s těma stejnýma lidma a ted je prostě opustit :(

Prší,prší a prší

12. dubna 2012 v 15:10 | *->MicheŁŁ<-**
Už to vypadalo, že bude krásně,ale ono né musí prostě začít pršet a bejt zima jak nevím kde...Néé fakt tohle počasí mě už vážně nebavíí,už sem si říkala jak uklidím zimní bundu a vyndám jí až v zimě tak asi to budu muset nechat na dýl a tu zimní bundu mít pořád na věšáku,protože jít ven ve vestě zrovna dnes bych asi umrzla jaká je tam zima :/ Doufám že ,alespon zítra má bejt,už zase hezky , alespon to říkali :)

Bez přátelství nestojí život za nic?

4. dubna 2012 v 12:05 | MicheŁ
Přátelství? Tento pojem si každý představuje tak trošku jinak. Nevím proč tomu tak je, ale druhým do hlavy nevidíme. Já samotná se v životě upínám hlavně na přátele.Mnozí si říkají, že přátelství mezi dívkou a chlapcem není možné. Proč? Myslím si, že to až tak není pravda. Nemusí spolu za každou cenu něco mít, i když si jsou velmi blízcí. Rozumí si, jsou spolu pořád a mají i společné zájmy a koníčky. Ale láska to ještě není. Nejlepší kamarádství může být mnohdy silnější než láska.
V nouzi poznáš přítele? Jak se to dá pochopit? Kolikrát se nejlepší kamarád vykašle na svého přítele, když potřebuje jeho pomoc. To se stalo i mě. Potřebovala jsem někoho mít u sebe, když jsem měla problém, ale našla jsem jedině medvěda který seděl na mé skříni.Ve svém životě mám pár přátel. Ale vím, že jsou opravdoví a cítím, že k nim prostě patřím, a že by se oni na mě nikdy nevykašlali. Stačí to? Rozhodně. Nepotřebuji desítky ba stovky přátel. Bohatě mi stačí to málo, co mám.
Proč vlastně nestojí život za nic bez přátelství? Přítel je tu od toho, aby pomohl, když je Ti nejhůř. Aby ses mu mohl vyplakat na rameni, povědět co Tě trápí a proč Tě to trápí a aby, když to bude v jeho silách, Ti pomohl.

Kluci ?

31. března 2012 v 15:35 | MicheŁŁ
Na co kluci? jsou vubec duležitý? k čemu vubec jsou?

Máš smutné chvilky opustil tě kluk nebo to nedopadlo se tvým vysněným klukem,ale hlavu vzhuru kluků je na světě milion.Neseď doma na postely skupou kapeníču,smutných písniček a myšlenkama na něj..Řekni si jedno: stál ti vůbec za to? Určitě nee.Nevyšlo ti to u jednoho kdo říka že ten druhý nebude ten pravý? Každý se jednou spálí tak proto nesmíš uděla tu chybu podruhé.Jedna rada ;) nehrň se do vztahu a nenaléhej na vztahu od kluka kterého ani pořádně neznáš co když tě zase zklame a ty se chceš zase trápit ?! Určitě nee ;) Taky jaká holka by chtěla určitě každá z nás by chtěla být štastná.Nemáš teď zrovna kluka a chtěla by si mít ? nehledej ;) láska si tě najde sama třeba i kdy jí nejméně budeš čekat :) Kluci jsou možná dobrý na uklidnění,nějaké to objímaní,líbaní a podobně :) I když někdy jsou lepší se kámošit s klukama než z holkama ! posuď sama holky se mezi sebou pořád jenom hádaji ,každá jedné závidí třeba že má lepší tričko a podobně a tak dále ...Není někdy lepčí vypadnout s té dívčí party a zajít za nějakéma klukama ty se rozhodně nebudou hádat kvuli nějakým kravinam jako holky :)Navíc kluci nejsou takové slepice jako holky ;) Kdo podle vás je lepší kluci nebo holky ? ;)

Facebook

16. února 2012 v 11:31 | *->MicheŁŁ<-**
Zlo zvané Facebook? Mnoha z nás by si život bez Facebooku nemohla představit. Každý druhý člověk má v téhle době založený profil na Facebooku.Když se zeptáte nějakého člověka proč má vlastně Facebook? Odpoví ti třeba mají ho všichni ostatní tak sem si ho taky založil nebo abych se domluvil s kamarady a tak podobně.Vy si myslíte že na Facebooku že vám nic nehrozí máte v přátelích jenom své přátele.Dáváte na Facebook své fotky nebo píšete statusu a tak dále.Ale vůbec nevíte kdo si vás na ten profil může přidat může tam být falešný profil a jméno a jak vy zistíte že si píšete s tou osobou která je na fotce? Nijak.Možná tak že si s ním dáte sraz a kdo říka že se s toho vašeho setkání vrátite ? Co když to je nějaké uchylák ? Už se stalo mnoha případu k tématu Facebook . Snad chceš být ten další ?! Určitě NE! tak jedna rada nepřidávej si na Facebook lidi které neznáš,neudávej na profil svoje bydliště a tak dále když máš v přátelích lidí které i neznáš,nedávej si s nikým sraz koho neznáš ;) nebo bež třeba s kámoškou nebo s někým :) K čemu je třeba ten Facebook mě příjde k ničemu ,že si dáváš fotky a ostatní ti to lajkujou to si bež zahrát xteen :D že si píšeš s kámošema nemáš třeba skype,mobil nebo icq určitě jedno s toho máš..Nevím Facebook mě příjde zbytečný :) Klidně bych bez něj normálně žila :) Někomu třeba Facebook ničí život že je závislí a nechodí ven a sedí jenom u Facebooku nemohl by si představit život bez něj ty lidi nechápu.Neříkam že já Facebook nemám ale nejsem takový závislák že sem tam třeba každý večer nebo ráno a tak,i bez něj bych normálně žila :)

Veselé vánoce a štastný nový rok 2012

24. prosince 2011 v 18:00 | *->MicheŁŁ<-**
bells, christmas, jingle icon
Tááák přeju vám krásné Váánooce :)
At dostanete co jste si přáli ;)
Chtěla jsem vám jenom popřát Veselé vánoce a štastný nový rok 2012♥

Pardooon

26. listopadu 2011 v 14:57 | MicheŁŁ
Pardoon..
Omlouvám se že těd moc momentálně na blog nechodím,ale nějak na blog nemám naladu,moc učení a nebo není čas.
Že nechodím třeba měsíc,pul roku neznamená že bych ten blog chtěla zrušit já tenhle blog nikdy nebudu chtít zrušit možná až se rozhodnu definitivně že na ten blog nebudu už nikdy nic přidávat nebo na něm 2 roky nebudu ale momentálně tohle opravdu neplanuju.Jak sem říkala na blog nemám čas ani moc naladu tak ani na tu grafiku takže sem se rozhodla že bych ještě blog poupravila a tak podobně..

Přidat popis ;)

15. srpna 2011 v 1:43 | *->MicheŁŁ<-**
Když se někdo nudí tak hraje hry,je na blogu nebo na facebooku ale já ne ! :D
Já píšu o svém životě nebo o někom.;)
A také jsem se rozhodla vám to sem vložit :)

Více v.c.č

~Jumpstyle

12. července 2011 v 23:35 | MichaŁŁes
Něco pro zasmatí :D uhádnete jaká sem já? :D

~ Bazeeen ! :D

12. července 2011 v 20:53 | MichaŁŁes
ahoj,,,tak a už sem zase tu :) Dneska byl zase pařák co ?? ale dalo se to přežít i bez vody,ale když jsem přišla domu a viděla ten napuštěný bazén plné té teplé vody nemohla sem odolat a prostě sem do něj skočila bylo to příjemné :)) po tom dnu...Ted se pujdu osušit protože sem po hodině vylezla z vody a pak sem něco přidam :)) tk zatím

Letnáák =))

11. července 2011 v 19:35 | MichaŁŁes
Ahooj,,tak co :)) jak se všichni máte? :)) já super :DD dneska nejvíc den nemám moc času jdu do letnáku ;)) takze se zatím mějte :) a užíjte si večeer ;DD

~ Proč sem tu?

7. července 2011 v 0:45 | MichaŁŁes
Ahoj,určitě jste si všimli že jsem tu za poslední dny moc nebyla nebo jsem toho moc už nepřidávala..Duvod ?

Kabelka Playboy ♥

8. dubna 2011 v 16:00 | MichaŁŁes
Krásnááá♥♥...Objednaná♥♥...Tešing až přijde ♥


New Dessing

2. ledna 2011 v 19:50 | MichaŁŁes
©misha75.blog.cz
©misha75.blog.czUrčitě jste si všimli že mám new dessing...
Doufám  že se vám líbí je od S@B
A zítra zase do školy :( Vůbec se tam netěším a vy?
Tak já pujdu :) Omlouvám se že sem tady odpoledne nebyla
byla sem u kámošky =)

Silvestr

1. ledna 2011 v 21:11 | MichaŁŁes
    
  Tak jak jste si užili Silvestr?? ;))
                                  

Happy new year ♥

31. prosince 2010 v 21:27 | MichaŁŁes

Všem vám přeju štastný nový rok 2011 ;)*

Tak tohle NE

30. prosince 2010 v 14:28 | MichaŁŁes
©misha75.blog.cz

   Ahoj
   Jsem ráda že na můj blog chodí přez 50lidí.
   Ale žádný komentář.
   Už mě sem nebaví  přidávat články když sem příjdu kouknu
   na návštěvnost 60 lidi řeknu super =) A když kouknu na članky    a      
   vidím    0 komentu. Tak to zamrzí když sem  přídám třeba někdy přez   
   60článku a žádny koment.Takže bych byla ráda kdyby jste alespon ke
   každému článku napsali alespon 1 komentář nebo já se na ten blog vykašlu 
   a nic jsem už přidávat nebudu protože mě to nebaví...Děkuju =)

Vánocéé!! :D

26. listopadu 2010 v 17:16 | MichaŁŁes

Taky se už nemůžete dočkat vánoc jako já?
Nebo na vás jde Vánoční nálada :D
Jako na mě :D
Asik už sem začnu dávat něco vánočního :D
Tak třeba začnu vánoční pisnickou :D
Tak já jí sem jdu dát tak zatím =*

Hello...

28. října 2010 v 18:12 | MichaŁŁes
Taky máte rádi The Sims??
Jestli Ano
Byla bych moc ráda kdyby jste navštívili tenhle blog
Děkuju =-* <3

Pejsek :-)

17. září 2010 v 20:58 | MichaŁŁes
Ahooooooj!!!
Ja sem hrozne stastna :-)
A proc? Ptz budu mit pejska
Konecne sem se dockala :DDD
Zlatyho retrivra teda nevedela sem jestli fenku nebo pejska
Ale vybrala sem si pejska :-)
Zitra pro nej jedeme :-)
Takže ho vyfotíím a dam vam se photecky :-)
Tka zatíím pa =** Lasky mojeee :-)

Kino =)

15. srpna 2010 v 13:38 | MichaŁŁes
Tak pro dnešek asi vše =) Možná dneska jeste vecer prijdu
A tetka padim do mesta a do kina na
Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty 3D
Tk Páá

Hlaskyy =))

11. srpna 2010 v 11:57 | MichaŁŁes
Ahooooj lidicky
Prosiiim hlasek pro keshu Zde
Jde o Finalove kolo =)
Tk vás moc prosim davej te hlasek pro Keshu =)
Kdyz budete chtít nekam hlasnou taky tak do komentu napiste kam
a já vam taky hlasnu =)
Dekuju moc za hlasy =***
 
 

Reklama
Reklama